Strona Główna Ogłoszenia Bardzo ważny dzień

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Bardzo ważny dzień PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Beata Hejmo-Tichomirow   
piątek, 17 listopada 2017 15:07

GlowneM-staw-kunowski-slubowanie-pierwszakow  
   13 listopada w Publicznej Szkole Podstawowej w Stawie Kunowskim odbyło się ślubowanie klasy pierwszej. W uroczystości uczestniczył sympatyczny duszek Aplaus, który towarzyszył dzieciom w dniu kiedy zostali pełnoprawnymi uczniami swojej szkoły.

  Dzieci wykonywały zadania zręcznościowe, rozwiązywały zagadki, wykazały się znajomością szkolnego regulaminu. Były wiersze, piosenki o szkole, przyjaźni i rodzinie. Emocji było co niemiara. Pani dyrektor Ewa Orczyk, przy pomocy pokaźnego ołówka, dokonała pasowania na uczniów 11 maluchów. Pamiątkowe dyplomy wręczone przez Panią wicedyrektor Agnieszkę Grudniewską i wychowawczynię panią Elżbietę Mroczek były uwieńczeniem tego ważnego dnia, zaś drobne upominki wręczone przez mamy wywołały u dzieci dodatkowe uśmiechy.
  Miłym zakończeniem uroczystości były wspólne fotografie i słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Wszystkim pierwszoklasistom Publicznej Szkoły Podstawowej w Stawie Kunowskim życzymy sukcesów w nauce i jak najlepszych ocen na pierwszym szkolnym świadectwie.

 

Poprawiony: piątek, 17 listopada 2017 15:18
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?

elektronik sigara