Strona Główna Ogłoszenia Szansa na zatrudnienie dla młodych

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Szansa na zatrudnienie dla młodych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Staryczenkow   
środa, 22 lutego 2017 14:01

szkolenia-cncminTrwa rekrutacja do projektu „SPARK – Świętokrzyski Program Aktywizacji i Rozwoju Kompetencji" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Projekt skierowany jest do osób z województwa świętokrzyskiego, które nie ukończyły 29 roku życia, są bierne zawodowo, nie uczestniczą w szkoleniu i kształceniu dziennym, są długotrwale bierne zawodowo oraz osób z niepełnosprawnościami.

W ramach projektu oferowane są m. in. kursy i staże zawodowe, spotkania z doradcą zawodowym oraz pośrednikiem pracy. Realizatorami projektu są: Pozaszkolny Ośrodek Kształcenia Zawodowego „System" Sp. z o.o. oraz agencja zatrudnienia Total Work.
Szczegółowe informacje o projekcie znajdują się na stronie internetowej: http://pokzsystem.pl/spark---swietokrzyski-program-aktywizacji-i-rozwoju-kompetencji.html
Kontakt: Pozaszkolny Ośrodek Kształcenia Zawodowego „System" Sp. z o.o. tel. 796 439 041

Poprawiony: środa, 22 lutego 2017 14:33
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara