Strona Główna Ogłoszenia Awaria prądu w gminie Brody

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Awaria prądu w gminie Brody PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 22 stycznia 2014 14:58

gololedz-gmina-Brody-awaria-pradu-wodociagi-styczen-2014-mW ostatnich dniach, silna gołoledź uszkodziła linie energetyczne. Według stanu obecnego – 23 stycznia br. godz. 11:00, prądu brakuje jeszcze w Borze Kunowskim, Krynkach na części ulic Starachowickiej, Kościelnej oraz na ul. Warszawka w Dziurowie. Urząd Gminy Brody koordynował działania związane z usuwaniem przewróconych drzew.

Ochotnicze Straże Pożarne pracowały przy usuwaniu drzew tarasujących drogi: Starachowice – Lubienia oraz Michałów – Rudnik. Wpłynęło też około 20 zgłoszeń do usuwania drzew w Brodach, Lubieni, Adamowie, Krynkach, Henryku, Lipiu i ul Warszawka w Dziurowie.
W związku z awarią prądu w wielu miejscowościach w gminie Brody były duże braki w dostawie wody. Zgodnie z przepisami, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Starachowicach dowoziło beczkowozami wodę w Adamowie i w Rudzie. Trasę ich przejazdu ustalano z wójtem gminy Brody. W czwartek przed południem w tych dwóch wsiach pojawiła się woda w kranach. 22 stycznia uruchomiono agregat prądotwórczy dla instalacji zasilania w wodę z ujęcia w Krynkach. Woda popłynęła do posesji w Krynkach i części Brodów. Obecnie, wodociągi działają w każdej miejscowości w gminie.

Poprawiony: czwartek, 23 stycznia 2014 12:50
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?

elektronik sigara