Strona Główna Mapa gminy

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Rodzinny festyn w Lubieni PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
wtorek, 18 czerwca 2019 16:31

   GlowneM-lubienia-festyn-2019
  
   W upalne piątkowe popołudnie 14 czerwca, na placu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubieni, odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem "Bezpieczne Lato".

   Wśród gości znaleźli się Pani Wójt Marzena Bernat, radny Rady Gminy Brody Dariusz Łodej, Proboszcz Parafii w Lubieni ks. Sławomir Rak, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Gminy Brody Dorota Grudnicka-Glina oraz Sołtys Sołectwa Lubienia Jerzy Janiec.

   Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele ciekawych atrakcji. Były stoiska z wykonanymi przez uczniów pięknymi wyrobami rękodzielniczymi i loteria fantowa. Najmłodsi mogli bawić się skacząc na trampolinie, zjeżdżać z nadmuchiwanych zjeżdżalni, a także zobaczyli z bliska samochód strażacki OSP Lubienia.

   Całe rodziny bawiły się podczas gier, zabaw i konkurencji sportowych. Można było również zjeść coś słodkiego lub poczęstować się kiełbaską z grilla. Była to bardzo udana impreza rodzinna.

 

Poprawiony: wtorek, 18 czerwca 2019 17:01
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.

elektronik sigara