Mistrzowie kibicowania Drukuj
Wpisany przez Katarzyna Wlazłowska, Rajmund Gębura   
poniedziałek, 16 kwietnia 2018 14:41

Adamow-KSZO-GlowneM     W dniu 11 kwietnia uczniowie klas V – VII Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Adamowie wybrali się do Ostrowca Świętokrzyskiego na mecz siatkówki KSZO OSTROWIEC.


   Dzięki temu wyjazdowi dzieci po raz kolejny mogły poćwiczyć sztukę dobrego kibicowania, wolnego od agresji i negatywnych emocji. Przekonali się, że największą satysfakcję daje kulturalne wspieranie i dopingowanie własnej drużyny. Nauczyli się też radzenia sobie ze smutkiem po porażce oraz umiejętności gratulowania pokonanym.
   Warto dodać, że uczniowie przygotowali piękny, duży transparent z hasłem sportowym i cały czas aktywnie wspierali swoją drużynę. Dzięki temu wygrali konkurs na najlepiej dopingującą szkołę, co zdarzyło się już kolejny raz. Ze względu na obecność kibiców z kilku szkół konkurencja na dopingowanie wcale nie była łatwa. Nagrodą był voucher na dwie duże pizze w jednej z ostrowieckiej pizzerii. Wyjazd zorganizowała nauczycielka wychowania fizycznego, pani Edyta Chodzyńska. W wycieczce wzięły także udział Małgorzata Kusiak – Wiecha i Katarzyna Pocheć.

Fot. M. Kusiak-Wiecha

Adamow-kibice-KSZO002

 

Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2018 09:00