Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna Gospodarka odpadami Zaproszenia do wypełnienia ankiety

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Zaproszenia do wypełnienia ankiety PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   

Zapraszamy do wypełnienia ankiety związanej z badaniem pt. "Wspieranie mikroprzedsiębiorczości przez jednostki samorządu terytorialnego", które jest realizowane przez zespół badaczy z Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Udział w niniejszym badaniu umożliwi zebranie wielu cennych informacji, które pozwolą zidentyfikować dobre praktyki przy wspieraniu lokalnej przedsiębiorczości , co w aktualnej sytuacji jest szczególnie ważne. Z góry bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za wzięcie udziału w badaniu i wypełnienie niniejszej ankiety pod następującym linkiem:
https://www.webankieta.pl/l/2l7lpe/db3a28

Bardzo prosimy o wypełnienie kwestionariusza ankiety do dnia 10 grudnia. Z góry bardzo dziękujemy. W razie problemów z otworzeniem linku, pytań lub wątpliwości do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 663 126 177 lub mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. jest dr Małgorzata Godlewska. Pozdrawiamy i dużo zdrwia życzymy. Zespół badawczy.

Poprawiony: czwartek, 03 grudnia 2020 15:32
 

Czy wiesz, że...

szlakowskaz-mprzez teren gminy Brody wytyczono i oznakowano łącznie ok 136 km szlaków turystycznych: pieszych i rowerowych?

elektronik sigara