Będzie rajd terenowy z wystawą klasyków Drukuj
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
wtorek, 11 grudnia 2018 10:26

oti-dla-choinki-gmina-brody-swietokrzyskie-wertep-zaproszenie-mZapraszamy do Brodów wszystkich miłośników jazdy w terenie. W dniu 15 grudnia 2018 r. odbędzie się Świętokrzyska OTI Dla Choinki - impreza charytatywna o charakterze zlotu z elementami rajdu off-road. Nowością w tym roku będzie wystawa samochodów zabytkowych Klubu Pojazdów Dziwnych „Singiel" z Ostrowca Św. i „Kieleckich Klasyków".

Ekipy rywalizować będą w trzech klasach turystycznej, wyczynowej i open. Pokonywać będą przeszkody terenowe m. in. na terenie gminy Brody. Start załóg rozpocznie się ok. godziny 9:30 na placu koło boiska na ul. Sportowej w Brodach. Na godzinę 12:00 zaplanowany jest przyjazd pojazdów zabytkowych. Od godz. 14:30 trwać będą licytacje przedmiotów ufundowanych przez sponsorów oraz kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez podopiecznych ośrodka sióstr zakonnych z Ostrowca Św. Finał imprezy nastąpi ok. godz. 18:00. Ogłoszone będą wyników rajdu, odbędzie się pokaz sztucznych ogni i integracja przy ognisku.

Uczestnicy imprezy, w tym roku wesprą domy dziecka, przygotują paczki świąteczne dla dzieci w potrzebie, przekażą książki "Polskiej Szkole Sobotnio - Niedzielnej przy Konfederacji Polaków Podola" w ukraińskiej Winnicy oraz smakołyki dla psów ze schroniska w Rudniku. Imprezę organizuje klub Wertep Brody, Świętokrzyskie Jeep oraz Camp 4x4 Małe Jodło.

 

W tym roku po raz pierwszy będzie ciekawa wystawa samochodowa (Fot. Wertep Brody)

oti-klasyki-samochodyimpreza-offroad-dla-choinki-brody-2018-zaproszenie

 

oti-dla-choinki-terenowa-impreza-4x4-offroad-brody-swietokrzyskie

Poprawiony: wtorek, 11 grudnia 2018 11:24