Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Turniej ping-ponga w Krynkach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 13:05

tenis-stolowy-turniej-krynki-gmina-brody-51minW niedzielę 22 kwietnia, w sali gimnastycznej w Krynkach odbył się Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach, bezkonkurencyjny był Jan Kita z Brodów, który oprócz ping-ponga z sukcesami uprawia wędkarstwo rzutowe.

W tenisa stołowego, pozakonkursowo zagrała także Marzena Bernat. Pani wójt wraz z Tomaszem Margulą – dyrektorem Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej wręczała potem nagrody dla zwycięzców. W klasyfikacji, miejsca za Janem Kitą zdobyli: Tomasz Kępa i Szymon Barański. Szacunek graczy zasłużyła także Zofia Ozdoba ze Starachowic – siedemdziesięciolatka, która świetnie radziła sobie w zawodach. Walkę z najlepszymi podjął także Janusz Adamus - radny z Krynek a zarazem prezes stowarzyszenia „Barchan Krynki". W turnieju uczestniczyły dzieci do lat 16. Wśród dziewcząt, pierwsze trzy miejsca wywalczyły: Aleksandra Glina, Martyna Chojnacka i Martyna Glina. W kategorii chłopców najlepsi byli: Cezary Chrząstowski, Wiktor Barański i Patryk Knafel. Organizatorem turnieju było Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach a patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Brody.

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 23 kwietnia 2018 14:11
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara