Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Turniej pracowników gimnazjum PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Margula   
piątek, 16 marca 2012 11:50
DSC00148min14 marca, w brodzkiej świetlicy, odbył się niecodzienny turniej. Do rywalizacji w grach świetlicowych stanęli nauczyciele i pracownicy obsługi z Gimnazjum w Krynkach i Rudzie. Rywalizowali oni w pięciu konkurencjach: tenisie stołowym, piłkarzykach, bilardzie, lotkach i cymbergaju. Rywalizacja była bardzo zacięta i  wzbudziła wielkie emocje sportowe. Jednak ważniejsza była dobra zabawa. Była okazja do rozmów i spotkania przy kawie.
Po podliczeniu wszystkich punktów zdobytych w konkurencjach świetlicowych zwycięstwo przypadło reprezentacji Gimnazjum w Rudzie, które otrzymało pamiątkowy puchar. Obydwa Gimnazja odebrały również dyplomy. Turniej odbył się dzięki zaangażowaniu dyrektorek: Ewy Stawiarskiej i Edyty Świtoń oraz nauczycieli WF - Huberta Stachury i Michała Karwackiego. Mamy nadzieję, że również inne szkoły pójdą w ślady Gimnazjów i tego typu turnieje będą się odbywały coraz częściej.

 


Zdjęcia: (Fot. T. Margula)

Poprawiony: piątek, 16 marca 2012 13:30
 

Czy wiesz, że...

kolo-wodnejuż w XVI wieku na rzece Kamiennej w Krynkach istniała zapora wodna? W1578r. funkcjonowały tu trzy koła wodne napędzające urządzenia hutnicze. Nie jest wykluczone, że  kuźnica realizowała szereg poważnych dostaw rządowych. Za te zasługi dzierżawca zakładu - Walenty Duracz został nobilitowany do stanu szlacheckiego.

elektronik sigara