Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Pojedynek świetlic PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Margula, Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 27 lutego 2012 08:51

DSC03180minW minionym tygodniu, po raz pierwszy zorganizowano Pojedynek Świetlic „Brody kontra Styków”. Reprezentanci świetlic rywalizowali w dyscyplinach: bilard, ping-pong, lotki oraz piłkarzy ki. Pierwsza runda zawodów odbyła się 21 lutego w Stykowie. Wygrali ją przedstawiciele placówki z Brodów. Rewanż, odbył się w Brodach 24 lutego br. Gospodarze nie dali się pokonać i zwyciężyli  ogólnej klasyfikacji.

Zwycięska drużyna otrzymała puchar przechodni, a pokonani mają na pamiątkę dyplom.  Reprezentacja świetlicy w Brodach: Marlena Stachuczy, Natalia Kasperkiewicz, Adam Celary, Marcin Koston, Artur Kania, Grzesiek Margula, Mariusz Grabara, Mateusz Gębura, Zbyszek Margula, Kacper Jonczyk i Dominik Kutera.  Reprezentacja świetlicy w Stykowie: Kasia Wiśnios, Patrycja Wiśnios, Łukasz Ćwieluch, Adrian Sławek, Grzesiek Gębura, Kuba Pożoga, Dominik Pożoga, Maciek Lech, Artur Nowak i Kacper Maciejczak.  Młodzież ze Stykowa już zapowiedziała rewanż i walkę o przejęcie pucharu.
Oprócz wspomnianych placówek, w gminie Brody działają jeszcze dwie świetlice – w Kuczowie i w Krynkach.  Z dobrze wyposażonych obiektów chętnie korzysta młodzież, ale organizowane są tam również spotkania dla dorosłych – np. występy artystyczne.

 

 


Zdjęcia: (Fot. Tomasz Margula)

Poprawiony: poniedziałek, 27 lutego 2012 12:18
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara