Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Biznesmeni społecznie zaangażowani PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 08 grudnia 2011 08:27

1min3 grudnia w Rudkach, odbyła się pierwsza w regionie świętokrzyskim, gala „Lider Społecznie Zaangażowanego Biznesu”. Na spotkaniu wręczono statuetki dla przedsiębiorstw charytatywnie działających na rzecz lokalnej społeczności. Spośród zgłoszonych firm, wyróżniono m. in. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Truchlewski i Syn” z Brodów.

Wśród nominowanych do nagrody znalazły się także Zakłady Górniczo – metalowe „Zębiec” i inne firmy z gmin należących do Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej. Na gali obecni byli  przedsiębiorcy oraz wójtowie gmin: Brody, Baćkowice, Łagów, Nowa Słupia, Pawłów i Waśniów.  Rolę gospodarza spotkania pełnił Zdzisław Zwoliński – Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Świętokrzyskiej. Statuetkę „Lidera Społecznie Zaangażowanego Biznesu” oraz prawo do darmowej reklamy w ,,Panoramie Gospodarczej” w TVP Kielce otrzymali:

  1. Chojnacka Zofia, Chojnacki Jarosław - Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa „TRANS-MAT” s.c.
  2. Krowiński Rafał – „RAFPOL” Firma Handlowa.
  3. Truchlewski Jerzy – Przedsiębiorstwo  Truchlewski i Syn.

Oficjalną część Gali zamknął występ Koła Gospodyń Wiejskich z Mirocic. Nagradzanie dobroczynnych biznesmenów to dobry pomysł. Władze stowarzyszenia liczą na zorganizowanie kolejnego konkursu.

Poprawiony: piątek, 09 grudnia 2011 08:25
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara