Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Ósemka pełnoprawnych uczniów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Katarzyna Zdziesińska, Mariusz Zawłocki   
piątek, 21 października 2011 10:24

li-DSC00696minW dniu 18 października 2011 r. w niewielkiej szkole podstawowej w Lipiu, odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów. Podczas akademii, dzieci wędrowały przez cztery symboliczne krainy:  Muzyki, Pracy, Miłości i Bezpieczeństwa. Udowodniły również swoją gotowość i dojrzałość do podjęcia się obowiązków ucznia. Przejęte, z wypiekami na twarzach ślubowały być dobrymi i odpowiedzialnymi uczniami.

Dzieci przygotowały swój występ pod kierunkiem wychowawczyni - pani Katarzyny Zdziesińskiej. Dyrektor szkoły p. Małgorzata Cheda uwieńczyła uroczystość dokonując aktu pasowania na ucznia. Dzieci: Tomasz Cieślik, Karina Ziółek, Mateusz Pożoga, Albert Wilkosz, Aleksandra Glina, Barbara Pastuszka, Marcel Cioroch i Natalia Derlatka stały się pełnoprawnymi uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipiu. Na zakończenie pierwszoklasiści z rąk wychowawczyni otrzymali piękne dyplomy i kolorowe birety.

 


Zdjęcia: (Fot. M. Glina)

 

Poprawiony: piątek, 21 października 2011 11:27
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara