Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Wesołe wakacje w Kuczowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tomasz Margula, Katarzyna Wlazłowska, Mariusz Zawłocki   
środa, 20 lipca 2011 12:28

640_4-minTo, że w świetlicy w wakacje może być fajnie, zadbały dzieci i młodzież przychodząca do świetlicy w Kuczowie. 6 lipca, kilkoro z nich postanowiło upiec placek. Każdy przyniósł niezbędne produkty, a później wspólnymi siłami przygotowano ciasto, jabłka, krem i wstawiono efekt pracy do piekarnika. Było przy tym sporo frajdy o czym świadczą poniższe zdjęcia.

Słodki wypiek przygotowywali: Monika i Angelika Bonio, Agata i Wiktoria Świtoń, Iza Dziuba, Agata Pożoga, Karol Pożoga wraz z instruktorem świetlicy Szymkiem Jezierskim. W oczekiwaniu na efekt pracy, młodzież zajęła się ulubioną rozrywką – rozwiązywaniem   kalamburów.

Natomiast 7 lipca w świetlicy w Kuczowie zorganizowano dyskotekę. W przygotowaniach udział wzięli: Agata i Angelika Bonio, Iza Dziuba, Agata Pożoga oraz: Karol, Kuba i Dawid Pożoga, Łukasz Bonio i Kacper Maciejczak.

 


 

Zdjęcia: (fot. CKiAL)


 

Poprawiony: środa, 20 lipca 2011 13:03
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara