Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Świętowali Dzień Matki (zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
środa, 01 czerwca 2011 11:29

SDC10528minZ okazji Dnia Matki, w dwóch świetlicach w gminie odbyły się występy artystyczne. W wielu szkołach dla mam zorganizowano przedstawienia i konkursy przygotowane przez przez uczniów. Były też laurki, upominki i miłe spotkania przy herbacie.

W świetlicy w Kuczowie gościł Kabaret "Z Różą" Uniwersytetu Trzeciego Wieku ze Starachowic. Odbył się także wieczór poetycki z Panią Alicją Zanijat. W świetlicy w Brodach umiejętności taneczne zaprezentował zespół „Fascynacja” działający przy brodzkim centrum kultury.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dziurowie, pod kierunkiem  pani Łucji Piotrowskiej, Haliny Turek, Doroty Mączki i Aleksandry Dąbek przygotowali  inscenizacje słowno-muzyczne.

Były także laurki dla matek i prezenty. W szkole Podstawowej w Adamowie Klasy II i III razem ze swoją wychowawczynią panią Zofią Nobis zorganizowały ciekawe konkursy takie jak: taniec z balonem na gazecie, konkurs piękności, konkurs obierania jabłek oraz konkurs na najlepszą fryzurę. Mamy otrzymały specjalne medale. Były także występy artystyczne w wykonaniu najmłodszych uczniów, pod kierunkiem pani Renaty Ślęzak. Także przedszkolaki ze Stawu Kunowskiego nie zapomniały o Dniu Matki. Wystawiły przedstawienie, podczas którego wielką miłość do swych mam wyraziły w języku angielskim.

Akademie w szkołach zakończyły się słodkim poczęstunkiem, na których mamy dzieliły się wrażeniami i chwaliły występy małych artystów.

 


Zdjęcia:

Dzień Matki w świetlicach:


 

 

Szkoła Podstawowa w Adamowie:


 

Szkoła Podstawowa w Dziurowie:


 

Przedszkole w Stawie Kunowskim:


 

 

Poprawiony: środa, 01 czerwca 2011 14:04
 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara