Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Roztańczone "Mikołajki" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 13 grudnia 2010 13:53

mz-DSC03690minW piątek, 10 grudnia, Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Rodzina”, we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej z Brodów i starostwem powiatowym, zorganizowało. tzw. „Mikołajki”. Do Szkoły Podstawowej w Krynkach przybyła około setka dzieci z rodzicami. Publiczność dobrze bawiła się na występach wokalnych i tanecznych młodych artystów z Miejskiego Centrum Kultury w Starachowicach. Dzieci otrzymały atrakcyjne prezenty od Mikołaja.

Na spotkaniu obecny był Wójt Gminy Brody Andrzej Przygoda, Robert Romański – dyrektor szkoły w Krynkach oraz Sławomir Czarnecki  - prezes stowarzyszenia „Rodzina”. Gospodarz gminy podziękował organizatorom i artystom za przygotowanie ciekawego widowiska dla najmłodszych. Młodzi artyści rozgrzewali publiczność śpiewem przebojów – znanych zarówno starszemu jak i młodszemu pokoleniu. Były także pokazy walca angielskiego, tańców latynoamerykańskich a także efektownych układów orientalnych. Długo oczekiwany Mikołaj,  obdarował paczkami ze słodyczami 96 dzieci z gminy Brody. Prezenty trafiły do rodzin potrzebujących wytypowanych przez GOPS w Brodach. Dotację na zorganizowanie spotkania przekazała gmina Brody.

 

 
Galeria zdjęć:


Poprawiony: wtorek, 14 grudnia 2010 07:54
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara