Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Zakończenie roku szkolnego w szkołach Gminy Brody PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Dorota Grudnicka-Glina   
czwartek, 01 lipca 2021 13:22

Glowne-M-zakonczenie-roku-szkolnego-2020-2021-Lena-Imos-PSP-ADAMOWW piątek 25 czerwca 2021 odbyło się zakończenie roku szkolnym 2020/2021. Pandemia koronawirusa spowodowała, że większość zajęć w bieżącym roku szkolnym odbywała się zdalnie, z wykorzystaniem metod i form kształcenia na odległość. Stan zagrożenia epidemicznego spowodował, że tak jak w roku ubiegłym nie odbyło się oficjalne, uroczyste zakończenie roku szkolnego ani związane z nim akademie w poszczególnych szkołach. Nagrody Wójta Gminy Brody dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu w roku szkolnym 2020/2021 oraz jednej finalistki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego przekazane zostały do poszczególnych szkół i wręczone przez dyrektorów. Podziękowania za wzorową pracę dydaktyczno-wychowawczą otrzymali nauczyciele wyróżnionych uczniów, natomiast rodzice listy gratulacyjne.

Uczniowie otrzymali upominki i nagrody rzeczowe w postaci kompletu, w skład którego weszły plecak, powerbank oraz słuchawki. Oto lista nagrodzonych uczniów i ich wychowawców:
- Lena Imos, klasa VIII, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Adamowie, wychowawca Małgorzata Kusiak-Wiecha.
- Ryszard Litwinek, klasa VIII, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, wychowawca Małgorzata Kosmala.
- Maciej Zemła, klasa VI, Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziurowie, wychowawca Iwona Lefek.
- Julia Myszka, klasa V, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krynkach, wychowawca Wioletta Bielecka.
- Martyna Glina, klasa VIII, Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipiu, wychowawca Marta Michałowicz-Borcuch.
- Wiktor Barański, klasa VIII, wychowawca Jolanta Lipa, oraz Aleksandra Łodej, klasa VII, wychowawca Beata Kutera Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubieni.
- Damian Iwan, klasa IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzie, wychowawca Hubert Stachura.
- Wiktoria Bilińska, klasa VI a (uczennica z najwyższa średnią ocen ze wszystkich uczniów w Gminie Brody), Zespół Placówek Oświatowych w Stykowie, wychowawca Ewa Brela.
- Antonina Rakoczy, klasa VII, Publiczna Szkoła Podstawowa w Stawie Kunowskim, wychowawca Magdalena Paruzel.
- Zuzanna Kucharczyk, klasa VII, Publiczna Szkoła Podstawowa w Rudniku, wychowawca Aneta Szwugier.
Nagroda Wójta Gminy Brody za uzyskanie tytułu finalisty w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym Języka Angielskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Kielcach w roku szkolnym 2020/2021:
- Lena Imos, klasa VIII Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Adamowie, wychowawca Małgorzata Kusiak-Wiecha. Uczennica jako nagrodę rzeczową otrzymała głośnik JBL.
Gratulujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom oraz życzymy udanych, spokojnych i zdrowych wakacji!

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 01 lipca 2021 13:54
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara