Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Wygraj kolację i przejażdżkę na skuterze! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 15 lipca 2010 12:57

skuter-wod-minTrwa konkurs pod nazwą „Gmina Brody – wypoczniesz na łonie przyrody”. Ma on na celu wyłonienie najciekawszych miejsc wypoczynku w gminie Brody. Oprócz nagrody wójta, można wygrać godzinną przejażdzkę na wyczynowym skuterze wodnym, ufundowaną przez właścicela Przystani Wodnej w Stykowie.  Nagrodą jest także kolacja dla dwóch osób od Ośrodka Wypoczynkowego „Oczko" w Krynkach.

Każdy może wziąć udział w konkursie. Wystarczy wysłać e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z wypisanym najlepszym miejscem weekendowego wypoczynku w gminie Brody oraz krótkim uzasadnieniem. Trzeba także, do wiadomości urzędu, podać swoje imię i nazwisko.  W  przypadku nadesłania  zgłoszeń tych samych miejsc, do konkursu kwalifikuje się osoba, która pierwsza wysłała wiadomość. Termin zgłoszeń został przedłużony do  5 sierpnia br. Na przesłane lokalizacje, będzie można głosować w sondzie na stronie www.brody.info.pl. Autor najpopularniejszej propozycji otrzyma nagrody od sponsorów. Wójt Gminy Brody przekaże najnowszy album turystyczny „Świętokrzyskie czaruje”. Jest tam także opis największych atrakcji turystycznych w gminie Brody. Nagrodą jest także nowa książka "Brody - przeprawa przez wieki".

Poprawiony: wtorek, 27 lipca 2010 07:38
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara