Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Kabaret i koncert na Dzień Kobiet (film) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 08 marca 2021 11:22

Co roku, Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach organizuje spotkanie artystyczne z okazji Dnia Kobiet. Tegoroczne wydarzenie w całości przeniesiono do Internetu. Zapraszamy do obejrzenia filmu zawierającego występ kabaretowy Marioli Pater-Walkiewicz i Elizy Sucheckiej (na zdjęciu), Dziecięcego Zespołu Ludowego „Bystra Woda” oraz wokalistek ze Studia Piosenki.Co roku, Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach organizuje spotkanie artystyczne z okazji Dnia Kobiet. Tegoroczne wydarzenie w całości przeniesiono do Internetu. Zapraszamy do obejrzenia filmu zawierającego występ kabaretowy, Dziecięcego Zespołu Ludowego „Bystra Woda" oraz wokalistek ze Studia Piosenki.

W filmie na Dzień Kobiet wystapiły dziewczęta ze Studia Piosenki działającego przy CKiR. Na zdjęciu z ich opiekunką - Olą Koźbiel: Julia Jagieło, Zosia Staniszewska, Ola Glina.

Skecze do kabaretu o dwóch przyjaciółkach napisała Mariola Pater-Walkiewicz i wystąpiła razem z Elizą Suchecką (obie pracują w brodzkim centrum kultury). Zapraszamy też do obejrzenia żywiołowego występu małych Krakowiaków z "Bystrej Wody", których instruktorką jest Marta Blicharz. Film przeplatany jest piosenkami przepięknie zaśpiewanymi przez Olę Glinę i Julię Jagiełę. Do występu przygotowywała ich Ola Koźbiel. Na koniec, życzenia w imieniu panów złożył Łukasz Gołda – dyrektor CKiR w Brodach.

 

Poprawiony: poniedziałek, 08 marca 2021 14:56
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara