Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Tysiąc dziecięcych uśmiechów (film, dużo zdjęć) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 14 grudnia 2020 13:10

Mobilny Mikołaj zrobił objazd po gminie Brody i dawał dzieciom prezenty. Na zdjęciu bryczka z Mikołajem i  Marzeną Bernat - Wójtem Gminy Brody.Wiele radości wywołał Mikołajowy objazd po gminie Brody. Dużą atrakcją dla dzieci było to, że Mikołaj podróżował bryczką. Rzadko się teraz widuje paradny zaprzęg konny z dzwonkami i ozdobami na uprzęży. W czasie całej akcji rozdano około tysiąc paczek ze słodyczami oraz życzeniami od pani Marzeny Bernat – Wójta Gminy Brody.

Objazd rozpoczął się od Urzędu Gminy Brody. Tam Mikołaj wręczył prezenty pani wójt, zastępcy wójta i sekretarzowi gminy. Pogoda pozwoliła odwiedzić wszystkie sołectwa w gminie. Choć w bryczce było zimno, od razu robiło się cieplej gdy się widziało radość dzieci z niezwykłych odwiedzin. Do niektórych wsi, Mikołaj dla dobra koni dotarł na koniach mechanicznych czyli w słynnym już kolorowym busie. Cały objazd miał długość ponad 200 kilometrów. Mikołajowe tournée wspierało Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach.

Zdjęcia - Centrum Kultury i Rekreacji oraz Urząd Gminy Brody:

Poprawiony: poniedziałek, 14 grudnia 2020 13:56
 

Czy wiesz, że...

pudlingarniaw 1843 roku, w zakładzie metalurgicznym - tzw. pudlingarni oraz walcowni w Brodach pracowało 60 robotników? W ciągu roku przetapiano tu ok. 2 600 ton żelaza handlowego.

elektronik sigara