Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Mikołajki na ulicach gminy Brody PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 04 grudnia 2020 12:34

Mikołaj przejedzie w dorożce po ulicach gminy Brody. Towarzyszyć mu będzie jak zwykle wesoła świta. Każde dziecko, które podejdzie do swojego ogrodzenia otrzyma upominek. Na zdjęciu wśród ośnieżonych krzewów stoi Mikołaj wraz z dwoma Śnieżynkami.Pamiętacie tegoroczną akcję mobilnego Dnia Dziecka? W podobnym stylu zorganizowane będą Mikołajki. Brodaty dobroczyńca przejedzie w dorożce po ulicach gminy Brody. Towarzyszyć mu będzie jak zwykle wesoła świta. Każde dziecko, które podejdzie do swojego ogrodzenia otrzyma upominek.


We wtorek 8 grudnia, Mikołaj odwiedzi wsie Brody, Budy Brodzkie, Krynki i Ruda. Nazajurz (9 grudnia) obdaruje dzieci z Rudnika, Boru Kunowskiego Stawu Kunowskiego i przysiółka Połągiew w Brodach. W dniu 10 grudnia będzie można go spotkać w Jabłonnie, Stykowie, Kuczowie, Dziurowie i Adamowie. Na zakończenie mikołajkowego tournée wesoły orszak odwiedzi Młynek, Przymiarki, Lubienię, Henryk i Lipie. W te dni, objazd zaczynać się będzie od godziny 10:00. Podczas zabawy prosimy o zachowanie wszystkich przepisów związanych z pandemią.
Na to wydarzenie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Brody Marzeny Bernat zaprasza Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach.

Aktualizacja Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach:

W czwartek (10.10) o godzinie 10:00 Mikołaj rozpocznie swój kolejny dzień wędrówki po gminie Brody w zmienionym harmonogramie. Konieczne jest to ze względu na problemy z przejazdami drogę krajową oraz dużą odległość. Mikołaj dotrze do Was końmi ale mechanicznymi
Jutro jesteśmy w Młynku, Przymiarkach, Lubieni, Henryku, Lipiu. W piątek wyglądajcie nas w:
Adamowie (ul. Szkolna, Starachowicka, Leśna i Górna)
Dziurowie ( ul. Św. Jana i Słoneczna)
Kuczowie (ul. Wysoka)
Stykowie ( przy Szkole i ul. Kościelna)
Jabłonnie ( ul. Słoneczna i Spacerowa)
Stykowie (ul. Wylotowa i Słoneczna)
Wyglądajcie Mikołaja w bryczce z końmi a jeśli będzie padać to w naszym kolorowym busiku.

Mikołaj przejedzie w dorożce po ulicach gminy Brody. Towarzyszyć mu będzie jak zwykle wesoła świta. Każde dziecko, które podejdzie do swojego ogrodzenia otrzyma upominek. Na grafice widać Mikołaja oraz harmonogram jego przejazdu. We wtorek 8 grudnia, Mikołaj odwiedzi wsie Brody, Krynki i Ruda. Nazajurz (9 grudnia) obdaruje dzieci z Rudnika, Boru Kunowskiego Stawu Kunowskiego i przysiółka Połągiew w Brodach. W dniu 10 grudnia będzie można go spotkać w Jabłonnie, Stykowie, Kuczowie, Dziurowie i Adamowie. Na zakończenie mikołajkowego tournée wesoły orszak odwiedzi Lubienię, Henryk i Lipie. W te dni, objazd zaczynać się będzie od godziny 10:00.

Poprawiony: środa, 09 grudnia 2020 14:44
 

Czy wiesz, że...

w latach 1919-1954 wsie na naszym terenie należały do gminy Styków z siedzibą w Starachowicach? W 1952 roku gmina składała się z 12 gromad: Brody, Budy, Brodzkie, Dziurów, Jabłonna, Kuczów, Lipie, Lubienia, Michałów, Ruda, Skała, Styków i Styków Kolonia.

elektronik sigara