Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Znają zasady walki z rakiem PDF Drukuj Email
Wpisany przez Karolina Piotrowska, Mariusz Zawłocki   
czwartek, 19 listopada 2020 14:15

Certyfikat dla Szkoły Podstawowej w Dziurowie za udział w VII edycji projektu  "Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem".Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziurowie w roku szkolnym 2019/20 brała udział w VII edycji projektu "Szkoła Promująca Zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem". Projekt zakończył się w październiku bieżącego roku przesłaniem certyfikatu dla szkoły oraz podziękowań dla koordynatorów: wychowawczyni klasy VII - Pani Ewy Wójcik oraz wychowawczyni klasy III - Pani Doroty Mączki.

Projekt ten i działania z nim związane miały na celu: zwiększanie zakresu wiedzy uczniów na temat roli poszczególnych elementów stylu życia w profilaktyce nowotworów złośliwych poprzez zapoznanie z zaleceniami Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem, zmotywowanie uczniów do prowadzenia zdrowego stylu życia oraz modyfikacji negatywnych zachowań zdrowotnych, budowanie wśród dzieci i młodzieży szkolnej postawy świadomej odpowiedzialności za swoje zdrowie.

Poprawiony: czwartek, 19 listopada 2020 15:08
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara