Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Skorzystali z programu "Umiem pływać" (zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Grudnicka-Glina, Mariusz Zawłocki   
wtorek, 17 listopada 2020 12:37

Projekt "Umiem pływać" - zdjęcie dzieci na basenie.Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynkach oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Stykowie tym roku uczestniczyli w projekcie „Umiem pływać" w II semestrze 2020 r. W programie tym wzięło udział 30 dzieci z klas I – III, które z ogromną ochotą i zaangażowaniem uczestniczyły w pozaszkolnych zajęciach sportowych z zakresu nauki pływania.


Operatorem „Umiem pływać" był Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Kielcach, zaś współorganizatorem zajęć na basenie Gmina Brody. Program trwał od 1 października do 6 listopada 2020 r. i został zakończony dokładnie w połowie jego realizacji w związku z epidemią koronawirusa, wprowadzeniem nowych obostrzeń oraz przejściem uczniów klas I-III na tryb nauki zdalnej. Mimo wszystko udało się naszym dwóm grupom pływackim pobierać 10 z 20 zaplanowanych lekcji, które odbyły się w Krytej Pływalni w Starachowicach pod czujnym okiem instruktorów pływania i gminnych koordynatorów: Pani Diany Raban i Pana Artura Góry.

Zdjęcia: Diana Raban

Poprawiony: wtorek, 17 listopada 2020 12:57
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara