Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dzieci w Stykowie świetnie programują PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kinga Michalczewska, Mariusz Zawłocki   
wtorek, 03 listopada 2020 07:55

Zajęcia z Ozobotem w Zespole Placówek Oświatowych w Stykowie. Na zdjęciu są dzieci z robotem Ozobot, któego zakodowały tak, by wykonywał zadane plecenia.Najmłodsi uczniowie z tzw. „zerówki" w Zespole Placówek Oświatowych w Stykowie uczestniczą w ogólnopolskim programie „Uczymy Dzieci Programować". Ponadto, świetnie wypadli w ogólnopolskim wyzwaniu „Cała Polska Programuje", które odbyło się we wrześniu i październiku br. W nagrodę otrzymali dwustronną matę do programowania.

Dzieci, pod kierunkiem wychowawczyni - Kingi Michalczewskiej, z ogromnym zaangażowaniem wykonały wszystkie 10 zadań konkursowych, które zgłoszone były również jako wydarzenia w „Code Week 2020". Wytrwałość i pomysł na wykonanie zadań zostały docenione i nagrodzone matą, która przyda się do kolejnych zajęć w szkole. Nagrodą dla nauczycielki był także dostęp do wartościowego webinaru na temat zajęć z dziećmi. Za udział w wyzwaniu, grupa otrzymała również certyfikaty i dyplomy.

Galeria zdjęć z wydarzenia:

Poprawiony: wtorek, 03 listopada 2020 11:07
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara