Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Konkurs Społecznik Roku 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
czwartek, 24 września 2020 11:57

spolecznik-roku-logoMInformujemy o Konkursie Społecznik Roku 2020. Znasz osobę, która bezinteresownie pomaga innym w czasie epidemii? A może kogoś, kto od lat udziela się społecznie, wspierając najbardziej potrzebujących i aktywizując społeczności lokalne? Zgłoś ją do dwunastej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku" tygodnika „Newsweek Polska". Termin składania wniosków upływa 30 września 2020 r.

W tym roku kandydatów do tytułu „Społecznika Roku" tygodnika „Newsweek Polska" można zgłaszać w trzech kategoriach: ogólnopolskiej, lokalnej oraz w kategorii zaangażowanie społeczne w czasie epidemii COVID-19. Wnioski w Konkursie mogą składać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, firmy, związki wyznaniowe oraz osoby fizyczne (pod warunkiem wskazania organizacji/instytucji mogącej udzielić referencji).

W załączeniu przesyłamy wzory wniosków zgłoszeniowych wraz z regulaminem, a także szczegółowe informacje o konkursie.
Wnioski z nominacjami można przesyłać do 30.09.2020 r. (włącznie) na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   .

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.filantropia.org.pl/post/spolecznikroku  oraz www.spolecznikroku.newsweek.pl.  Zachęcamy również do odwiedzania profilu https://www.facebook.com/spolecznikroku/.

Partnerem Głównym Konkursu o tytuł „Społecznika Roku" Tygodnika „Newsweek Polska" jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, a Partnerem Merytorycznym jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

Załączniki do pobrania:
- Regulamin

- Wniosek zgloszeniowy, kategoria ogólnopolska i lokalna

- Wniosek zgłoszeniowy, kategoria COVID 19

- Informacja

 

Sekretariat Konkursu o tytuł Społecznika Roku tygodnika Newsweek Polska
--
Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
ul. Marszałkowska 6/6
00-590 Warszawa
Tel. 22 622 01 22 wew. 24
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.facebook.com/spolecznikroku
-------------------------------------------------------------
Inspirujemy, pomagamy działać!
www.filantropia.org.pl

Wiadomość oraz załączone do niej pliki przeznaczone są jedynie do użytku adresata i mogą zawierać informacje poufne. Jeśli nie są Państwo adresatem tej wiadomości lub podmiotem upoważnionym do jej odbioru, prosimy o natychmiastowe powiadomienie nadawcy o pomyłce oraz trwałe usunięcie wiadomości. Wykorzystywanie, kopiowanie, ujawnianie i rozpowszechnianie treści niniejszej wiadomości bez zgody jej nadawcy jest zabronione.
Państwa dane osobowe przetwarzane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Pod niniejszym linkiem: https://www.filantropia.org.pl/rodo  przekazujemy Państwu informację o przetwarzaniu Państwa danych osobowych przez Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce.

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 24 września 2020 12:39
 

Czy wiesz, że...

grod2w Lubieni, na jednym ze wzgórz prawdopodobnie istniało kiedyś grodzisko. W 1363 r. wydano prawo lokacji wsi na prawie niemieckim. Zapewne osada rozwijała się bujnie skoro w 1440r. biskup Zbigniew Oleśnicki wystawił przywilej lokacji, na prawie magdeburskim - miasta Lubienia. Z nieznanych przyczyn lokacji nie zrealizowano.

elektronik sigara