Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Młodzieżowa "Balladyna" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
czwartek, 27 sierpnia 2020 08:19

Zupełnie inną formułę będzie miało w naszej gminie tegoroczne Narodowe Czytanie, które odbywać się będzie w całym kraju pod patronatem Pary Prezydenckiej. Zapraszamy 5 września o godzinie 16:00 do Centrum Turystycznego nad Zalewem Brodzkim. Sceny z „Balladyny" Juliusza Słowackiego odgrywać będzie młodzież w strojach w stylu romantyzmu. W przerwie zaśpiewają wokalistki brodzkiego Studia Piosenki.narodowe-czytanie-balladyna-mlodziez-w-strojach-z-eopki-biblioteka-ckir-centrum-turystyczne

Imprezę organizują: Gminna Biblioteka Publiczna w Brodach oraz Centrum Kultury i Rekreacji w Brodach. Zapraszamy na to wydarzenie teatralne - pierwsze w naszej gminie po wybuchu pandemii. W celu uniknięcia zarażenia koronawirusem, zachowane będą wszystkie zasady bezpieczeństwa.

Poprawiony: czwartek, 27 sierpnia 2020 08:57
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara