Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Hala produkcyjna wybudowana (zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
wtorek, 28 lipca 2020 11:03

otwarcie-hala-produkcyjna-stykow-firma-zapala-zabudowy-marzena-bernat-wojt-gminy-brody-swietokrzyskie-21mW Stykowie, koło stacji kolejowej powstał ogromny budynek przeznaczony do produkcji naczep samochodowych, w których piętrowo będą przewożone zwierzęta. W uroczystym oddaniu do użytku obiektu firmy „Zapała", wzięła udział Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody.

Obiekt poświęcił ks. Zbigniew Stanios – kustosz sanktuarium w Kałkowie-Godowie. Wśród gości byli także: Łukasz Wrona – główny wykonawca z żoną Anną, Kazimierz Pocheć – kierownik budowy. Hale z dumą pokazywał właściciel firmy – Zdzisław Zapała z żoną Jolantą, ich synem i zastępcą prezesa – Jarosławem Zapałą. Przedstawicielką pracowników firmy była pani Aneta Niekłań.

- Jestem dumna z tego, że otwieramy halę, która przyczyni się do powstania nowych miejsc pracy na terenie gminy. Dziękuję za zaufanie jakim mnie obdarzyliście i że nie wątpiliście w to, że zrobię wszystko by powstały tu nowe miejsca pracy. Doceniam Pana Zdzisława za to, ze rozumie specyfikę pracy urzędu wynikającą z przepisów - powiedziała Marzena Bernat. Właścicielowi gratulował też ks. Zbigniew Stanios. – Ludziom trzeba pokazywać inny świat. Nie chodzi tylko o dawanie pracy ale i świadectwa, takiego jakie daje rodzina Zapałów – powiedział kustosz kałkowskiego sanktuarium.

 

 

Zobacz zdjęcia z budowy hali.

Poprawiony: wtorek, 28 lipca 2020 12:30
 

Czy wiesz, że...

pudlingarniaw 1843 roku, w zakładzie metalurgicznym - tzw. pudlingarni oraz walcowni w Brodach pracowało 60 robotników? W ciągu roku przetapiano tu ok. 2 600 ton żelaza handlowego.

elektronik sigara