Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Konkurs fotograficzny polskich smaków PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 17 lipca 2020 10:11

LOGO-M-konkurs-foto-kowr
   Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Kielcach, zaprasza do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Polska smakuje", którego celem jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie jednej fotografii, która prezentować będzie dowolny polski produkt rolny lub rolno-spożywczy, w tym tradycyjny lub regionalny, posiadający certyfikat lub oznaczenie, z listy znajdującej się na stronie: www.polskasmakuje.pl/jakich-certyfikatow-szukac/ .

Fotografia może prezentować produkt / produkty w różnych kontekstach, na różnych etapach produkcji, przetworzenia lub sprzedaży np. pola uprawne, produkty nieprzetworzone czy przetworzone, lokalne bazary i targowiska. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób, które ukończyły 16 lat. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 31 sierpnia 2020 r.
Więcej informacji w załączonym Regulaminie, który jest również dostępny na stronie internetowej www.kowr.gov.pl/konkurs W celu dotarcia do jak najszerszej grupy zainteresowanych, prosimy o jak najszersze rozpropagowanie informacji o konkursie.

W załącznikach poniżej do pobrania plakat i regulamin konkursu.
-Kliknij aby pobrać plakat.
-Kliknij aby pobrać regulamin.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Kielcach
41 343 31 90
www.kowr.gov.pl

 

 

 

Poprawiony: piątek, 17 lipca 2020 11:00
 

Czy wiesz, że...

pudlingarniaw 1843 roku, w zakładzie metalurgicznym - tzw. pudlingarni oraz walcowni w Brodach pracowało 60 robotników? W ciągu roku przetapiano tu ok. 2 600 ton żelaza handlowego.

elektronik sigara