Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Sukces uczennicy ze Stykowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kinga Michalczewska, Rajmund Gębura   
piątek, 03 lipca 2020 17:56

   Glowne-M-wiktoria-bilinska-laureatka-paszport-swietokrzyski
   Wiktoria Bilińska, uczennica klasy V Zespołu Placówek Oświatowych w Stykowie zajęła pierwsze miejsce w kategorii uczniów klas IV-VIII w ogłoszonym przez Wojewodę Świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza, z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, konkursie „Paszport Świętokrzyski".
  Przedsięwzięcie polegało na rozwiązaniu zadań związanych z regionem, jego historią i tradycją oraz przygotowaniu pracy plastycznej prezentującej wyjątkowe miejsca w naszym województwie. Kapituła konkursowa wyłoniła 20 najlepszych prac, które zostały zamieszczone na portalu społecznościowym Facebook Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego, a wyboru zwycięskich projektów dokonali internauci.

 
   Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VIII. We wtorek 30 czerwca, na zaproszenie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, Wiktoria wraz z rodziną wzięła udział w uroczystym podsumowaniu konkursu. Nagrodą główną, którą otrzymała był rower górski. Atrakcyjne nagrody, w tym puchar, puzzle i globus oraz pamiątkowy dyplom wręczył zwyciężczyni Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz.
Dziękujemy internautom za oddane głosy. Wiktorii gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

 

 

 

 
Poprawiony: piątek, 03 lipca 2020 18:16
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara