Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Trwa przebudowa ulic Aptecznej i Szkolnej w Krynkach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 19 czerwca 2020 15:36

GlowneM-przebudowa-ulic-aptecznej-szkolnej-krynki-gmina-brody 
   Pani Wójt Marzena Bernat wraz z Wiceprzewodniczącym Rady Gminy w Brodach Tomaszem Budzyniem sprawdzili jak przebiegają prace związane z przebudową ulic Aptecznej i Szkolnej w Krynkach.

    Zobaczyli jaki jest obecnie stan wykonania nowych chodników, nawierzchni bitumicznej oraz poboczy. Na ulicy Szkolnej powstaje pas zieleni, który z pewnością przyczyni się do podniesienia jej estetyki, zamontowane zostały także nowe lampy uliczne typu LED.
   Warto nadmienić, że zakres prac obejmuje również nowe odwodnienie zabezpieczające przylegle posesje przed zalaniem i wykonanie sześciu przejść dla pieszych. Całość zostanie oznakowana znakami pionowymi i poziomymi.

 

Poprawiony: piątek, 19 czerwca 2020 15:50
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara