Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Marzena Bernat z tytułem „Kobieta Sukcesu 2019 r.” (film, zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
wtorek, 10 marca 2020 14:46

marzena-bernat-kobieta-sukcesu-2019-wojt-gminy-brody-gala-IMG 1125mWójt Gminy Brody - Marzena Bernat została wyróżniona przez Kapitułę Panteonu Chwały Ludzi Zasłużonych dla Regionu Gór Świętokrzyskich. Honorowym gościem gali była pani Agata Wojtyszek - Poseł na Sejm R.P. Wręczenie nagrody odbyło w przeddzień Dnia Kobiet w Wólce Milanowskiej koło Nowej Słupi.

Wraz z Panią wójt Marzeną Bernat, wyróżnienia otrzymały: pani menedżer Elżbieta Chaja - (w jej zastępstwie nagrodę odbierała Bernadetta Jędrzejkiewicz), dr nauk medycznych - Magdalena Gierada oraz znana mieszkanka gminy Nowa Słupia - dr Gabriela Warchalewska.

Laudację wygłosił Marek Michalczewski Radny Gminy Brody. Mówił, że nagroda trafiła w godne ręce. To co wyróżnia panią wójt Marzenę Bernat jest determinacja, brak obaw przed podejmowaniem kolejnych wyzwań, otwartość na ludzi, pracowitość i przedkładanie czasu dla gminy przed czasem na sprawy prywatne. Marzena Bernat jako wójt stała się liderem prowadzącym gminę ku rozwojowi i osiągnięciom. - Cieszę się że jestem w gronie znamienitych pań. Wiem, że dom i rodzina są dla niech najważniejsze. Stąd czerpią energię do działania - powiedziała Agata Wojtyszek - Poseł na Sejm R.P.
- Pełnienie odpowiedzialnej funkcji jest bardzo ciężkie ale dzięki wspaniałym ludziom jest znacznie łatwiej. Dlatego ta nagroda jest dla wszystkich mieszkańców gminy Brody, łącznie z radnymi i moimi współpracownikami. Ci ludzie mnie motywują, dodają skrzydeł. Warto dla nich ciężko pracować. Dziękuję pani poseł Agacie Wojtyszek, która tak wydatnie przyczyniła się do rozwoju naszej gminy. Cieszę się, że szanowna kapituła zauważyła mój trud.

Na uroczystości wręczano wszystkim paniom kwiaty. Dla nich też zagrał Orkiestra Dęta Gminy Brody. Na zakończenie, koncert dał zespół „Brodowianki" pod kierownictwem Marka Basy.

 


Poprawiony: wtorek, 10 marca 2020 15:00
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara