Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Udane ferie w gminie Brody (zdjęcia) PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
piątek, 07 lutego 2020 11:21

ferie-2020-gmina-Brody-centrum-kultury-brody-renowatoria3mWycieczki, spektakle, różnorodne zajęcia z dziećmi – tak wyglądały ferie organizowane przez Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej. W trzech świetlicach zorganizowano ponad dwadzieścia darmowych spotkań i atrakcji dla najmłodszych.

Program ferii był bardzo zróżnicowany, dzieci oglądały dwa występy teatrzyku a także same uczestniczyły w zajęciach z aktorstwa.

Dwukrotnie odbyły się ciekawe zajęcia z robotyki i doświadczenia z fizyki pt. „Akademia Bystrzaka". Młodzi artyści z zespołu „Bystra Woda" byli na wycieczce do „Renowatorii" w Janiku. Wykonali tam kubki według własnego projektu. Odbyły też pogadanki z policjantem o bezpieczeństwie na drodze i spotkanie z przedstawicielką Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej dotyczące zdrowej żywności. Jak co roku, organizowano różne zajęcia plastyczne, kulinarne i poświęcone grom planszowym. Na hali sportowej w Krynkach były też mecze piłki nożnej i treningi sprawnościowe.

Oprócz punktów zaplanowanych w harmonogramie, każdy mógł w czasie ferii ciekawie spędzić czas korzystając z wyposażenia świetlic.

 

 

Poprawiony: piątek, 07 lutego 2020 13:32
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara