Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dzień Życzliwości i Pozdrowień w Rudzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Ewa Stawiarska   
środa, 27 listopada 2019 16:28

GlowneM-dzien-zyczliwosci-zsp-ruda  
   21 listopada w ZSP w Rudzie obchodzono Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie i nauczyciele postanowili w tym dniu przypomnieć sobie znaczenie prostych słów: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i ciepłą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.

  Był to dzień wyjątkowy; pełen uśmiechów, miłych słów, gestów i pozytywnej energii. Obfitował w różne atrakcje. Na korytarzu można było podziwiać wspólnie wykonane ,,Drzewko Życzliwości i Pozdrowień" – każdy listek to miłe słowo dla innych.

  Drzwi sal lekcyjnych witały uśmiechniętymi buźkami i złotymi myślami znanych osób. Podczas odgrywanych scenek Samorząd Uczniowski poprowadził wspólny trening życzliwości. W tym dniu wybrano także klasowe Królowe Życzliwości 2019/2020: Wiktoria Bernaciak (kl. VI), Ewa Kumek (kl. V), Katarzyna Pater (kl. III) i Lena Zawłocka (kl.II). Na zakończenie spotkania pani Dyrektor Ewa Stawiarska każdemu w kręgu przekazała iskierkę życzliwości, która wróciła do niej ze zdwojoną mocą.


 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara