Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Zajęcia integracyjne przedszkolaków z Lipia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Magdalena Orczyk, Rajmund Gębura   
piątek, 06 września 2019 08:29

GlowneM-lipie-zajecia-integracyjne  

   Pod hasłem "Witaj szkoło" odbyły się zajęcia integracyjne w kolorowym oddziale przedszkolnym w Lipiu. Pani Magda, stęskniona za swoimi podopiecznymi po wakacyjnej przerwie, zorganizowała w szkole dzień zabaw.

    Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały zagadek związanych z tematyką wakacyjną a w międzyczasie opowiadały o tym jak spędziły wolny czas. Nie obyło się również bez ulubionych pląsów przy muzyce na dywanie z chustą animacyjną. Największą atrakcją okazało się jednak przygotowanie wakacyjnej lemoniady. Kolorowe kubeczki, słomki i mieszadełka, cytrusy i woda- to przepis na świetną zabawę, zdrowy napój i dużo, dużo śmiechu i radości.

   Po ugaszeniu pragnienia najmłodsi przenieśli się na szkolny korytarz, gdzie czekał na nich tor przeszkód. Zmęczone i naładowane pozytywną energią dzieci zjadły na koniec spotkania lody, które dostały od pani. Po zajęciach nikt nie chciał wracać do domu...

   Pragniemy podkreślić, że przedszkole zdobywa coraz więcej zwolenników. Mała grupa, piękna sala, kreatywna pani, szkoła położona w otoczeniu przyrody - z daleka od zgiełku miasta- czego chcieć więcej?! Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia magicznej szkoły w Lipiu.

 

 

 

Poprawiony: piątek, 06 września 2019 09:08
 

Czy wiesz, że...

grod2w Lubieni, na jednym ze wzgórz prawdopodobnie istniało kiedyś grodzisko. W 1363 r. wydano prawo lokacji wsi na prawie niemieckim. Zapewne osada rozwijała się bujnie skoro w 1440r. biskup Zbigniew Oleśnicki wystawił przywilej lokacji, na prawie magdeburskim - miasta Lubienia. Z nieznanych przyczyn lokacji nie zrealizowano.

elektronik sigara