Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Zawody wędkarskie o puchar Wójta Gminy Brody PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 09 sierpnia 2019 15:01

zawody-spławikowe-21-07-2019   W niedzielę 21 lipca Koło PZW w Brodach zorganizowało cykliczne zawody spławikowe o Puchar Wójta Gminy Brody w których uczestniczyło 26 zawodników. Po zakończeniu rywalizacji i podliczeniu efektu połowów ustalona została klasyfikacja końcowa.

    Zwyciężył Andrzej Sikorski, drugie miejsce zajął Marcin Piwnik a trzeci był Radosław Piwnik. Kolejne miejsca zajęli Sebastian Kozieł, Kamil Kuzia i Szymon Niewczas.
Podczas podsumowania zawodów prezes Koła PZW w Brodach Maciej Zaczek wręczył Pani Wójt Marzenie Bernat album o tematyce wędkarskiej z dedykacją i podziękowaniami za zaangażowanie i wspieranie działalności Koła.
    Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk Pani Wójt pamiątkowe puchary. Kacper Roman jako jedyny junior dzielnie rywalizujący z seniorami otrzymał na pamiątkę poradnik wędkarski. Na koniec Pani Wójt wylosowała spośród wszystkich uczestników numer szczęśliwy dla Jerzego Walkiewicza, który otrzymał wędkę.

 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara