Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

V marszobieg i piknik rodzinny w Rudniku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dorota Walkiewicz, Andrzej Jagieła, Rajmund Gębura   
piątek, 28 czerwca 2019 15:20

GlowneM-marszobieg-rudnik-2019
   W niedzielę 23 czerwca w sołectwie Rudnik zorganizowany został V marszobieg połączony z piknikiem rodzinnym. W marszobiegu uczestniczyło około 80 osób, którym dopingowali licznie zgromadzeni mieszkańcy oraz rodziny biegaczy.

   Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach - sportową opiekę merytoryczną nad zawodami sprawował Ludowy KLub Biegacza "Rudnik".  Zwycięzcy otrzymali puchary a pozostali uczestnicy medale za udział i drobne upominki. Po zawodach wszyscy udali się na boisko sportowe w Rudniku, gdzie odbyły się gry i zabawy oraz pokaz sprzętu OSP Krynki.
  Najmłodsi mogli bawić się na dmuchanej zjeżdżalni i w basenie z kulkami. Dla wszystkich przygotowany został poczęstunek. W pikniku wzięto udział około 150 osób. Wszyscy świetni się bawili i miło spędzili niedzielne popołudnie.
Przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Gminy Brody Andrzej Jagieła oraz Sołtys Sołectwa Rudnik Dorota Walkiewicz serdecznie dziękują Pani Wójt Marzenie Bernat za patronat na tą bardzo udaną imprezą integracyjną.

Poprawiony: piątek, 28 czerwca 2019 15:35
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara