Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Nominacja dla Gminy Brody do prestiżowego, ogólnopolskiego tytułu Lidera Gospodarki Regionalnej. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Staryczenkow, Rajmund Gębura   
piątek, 31 maja 2019 09:27

Mnominacja-lider-gospodarki-regionalnej-

 

Nagroda gospodarcza Lidera Gospodarki Regionalnej przyznawana jest w ramach programu prowadzonego przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarczego oraz redakcję „Panoramy Gospodarczej". Nagrodę otrzymują najprężniej rozwijające się samorządy, spółki, spółdzielnie oraz uczelnie, których działalność wpływa na rozwój polskiej gospodarki.

 

 W tegorocznym zaszczytnym gronie znalazła się Gmina Brody, która została nominowana do nagrody Lider Gospodarki Regionalnej za rozwój gospodarczy, turystyczny -w tym rozbudowę infrastruktury wokół Zalewu Brodzkiego- dbałość o jakość dróg, podjęcie działań mających na celu skanalizowanie Gminy oraz za stałe podnoszenie jakości życia mieszkańców.

Nominacja to zwieńczenie starań i efekty wytężonej pracy całego samorządu, pracy, która tak znacząco wpłynęła na wizerunek Gminy Brody, zmieniający się na przestrzeni ostatnich lat. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Forum Rozwoju Biznesu w marcu 2020 roku w Katowicach.

- Cieszę się i jestem dumna z tego, że nasze działania są zauważalne na forum ogólnopolskim, stawiane są za wzór i doceniane. Daje nam to motywację do podejmowania kolejnych wyzwań.

Wójt Gminy Brody
Marzena Bernat

Poprawiony: piątek, 06 września 2019 11:26
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.

elektronik sigara