Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Spotkanie wielkanocne Koła Gospodyń Wiejskich w Adamowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Staryczenkow   
środa, 17 kwietnia 2019 11:44

spotkanie-glowneM-wielkanocne-kolo
    We wtorek 16.04.2019 w nowo wyremontowanym budynku sceny plenerowej z zapleczem sportowym w Adamowie odbyło się spotkanie wielkanocne Koła Gospodyń Wiejskich.

Zaproszenie na spotkanie przyjęła Pani Wójt Marzena Bernat, którą powitano chlebem i solą. Przybyli również: Radna Gminy Brody Ewelina Piętak, Proboszcz parafii p.w. św. Jana Chrzciciela w Adamowie ks. Andrzej Bartosiński, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Stykowie Krystyna Kasica, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Adamowie Teresa Szymczak oraz Kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej w Brodach Wioletta Kwiecień.

Na wstępie głos zabrała Pani Wójt. Przywitała wszystkich uczestników, podziękowała za zaproszenie i złożyła wszystkim najlepsze życzenia wielkanocne, po czym Ksiądz Proboszcz poprowadził wspólną modlitwę. Koło Gospodyń Wiejskich przygotowało tradycyjne, pyszne potrawy wielkanocne oraz własnoręcznie wykonane przepiękne dekoracje, które zdobiły stoły.

Podczas oglądania filmowej relacji z gali Konkursu Wójt Roku 2018 wszyscy przeżyli jeszcze raz wielki sukces, jakim było znalezienie się naszej Pani Wójt w Złotej Dziesiątce finalistów tego konkursu. Obiekt w którym odbyło się spotkanie został wyremontowany ze środków programu unijnego 7.4 pod nazwą „Kompleksowa poprawa dostępu do infrastruktury sportowej w sołectwach Adamów i Ruda oraz wyposażenie pracowni naukowych w placówkach oświatowych na terenie Gminy Brody". Należy nadmienić iż Gmina Brody realizuje wiele ważnych zadań na rzecz swoich mieszkańców dzięki bardzo sprawnemu pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej.

 

 

 

Poprawiony: czwartek, 18 kwietnia 2019 10:36
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara