Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Gala Konkursu Wójt Roku 2018 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
poniedziałek, 08 kwietnia 2019 15:58

  GlowneM-gala-wojt-roku-2018-marzena-bernat-wojt-gminy-brody02 W sobotę 6 kwietnia w siedzibie Telewizji Polskiej odbyła się Uroczysta Gala Wójta Roku 2018. Tym razem tytuł ten przypadł panu Ryszardowi Jędruchowi, Wójtowi Gminy Tryńcza w województwie podkarpackim. Pani Wójt Marzena Bernat, jako jedyna kobieta w Polsce pełniąca funkcję Wójta Gminy, znalazła się w złotej dziesiątce finalistów tego prestiżowego konkursu.

    Za swoje zaangażowanie, osiągnięcia i pracę na rzecz Gminy Brody odebrała dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów, w tym piękne pióro od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, który sprawował patronat honorowy nad konkursem.
   Podczas Gali Panią Wójt wspierała najbliższa rodzina. Obecni byli także przedstawiciele Rady Gminy Brody – Przewodniczący Rady Gminy Janusz Adamus, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Tomasz Budzyń, radna Beata Szustak oraz współpracownicy z Urzędu Gminy Brody.
   Konkurs Wójt Roku organizowany jest od osiemnastu lat przez Redakcję Audycji Rolnych Telewizji Polskiej. Jego celem jest prezentacja osiągnięć najlepszych wójtów w Polsce, na rzecz swoich społeczności lokalnych. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem środowisk samorządowych oraz widzów TVP. Wójt Gminy Brody Marzena Bernat dziękuje wszystkim za wsparcie podczas konkursu i za oddane głosy.

 

 


  

Poprawiony: poniedziałek, 08 kwietnia 2019 16:08
 

Czy wiesz, że...

kk3najprawdopodobniej już w 1353r. wybudowano modrzewiowy kościół w Krynkach p.w. Św. Marcina. Stał on przy obecnych zabudowanich ulicy Długiej. Do dziś stoi tam krzyż upamiętniający lokalizację świątyni. Podobno niektóre belki w kryneckiej dzwonnicy pochodzą z tego kościoła!

elektronik sigara