Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Sukces młodych piłkarzy ręcznych z Krynek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura, Iwona Łata   
wtorek, 02 kwietnia 2019 12:33

glowneM-polfinal-pilka-reczna-zsp-krynki-gmina-brody03  
   Uczniowie klasy III szkoły podstawowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krynkach odnieśli zwycięstwo w półfinale wojewódzkim w ramach III edycji programu Dziecięca Piłka Ręczna.

  W rozegranym w Kunowie wojewódzkim półfinale uczniowie, po raz kolejny, spisali się doskonale. W turnieju uczestniczyło 8 szkół podstawowych: Kunów, Ożarów, Chmielów, Bodzechów, Ostrowiec Świętokrzyski, Sarnówek, Tarłów oraz Krynki.
Wyniki poszczególnych meczów:
SP Krynki –SP Kunów 7-2,
SP Krynki –SP Sarnówek 11-2,
SP Krynki-SP Ostrowiec Św.2-4
Półfinał:
SP Krynki-SP Bodzechów 9-3
Finał:
SP Krynki –SP Ostrowiec Św. 9-4
Dzieci będą teraz przygotowywać się do Wielkiego Finału wojewódzkiego, który odbędzie się 15 czerwca w kieleckiej Hali Legionów, gdzie na co dzień swoje mecze rozgrywają zawodnicy PGE Vive Kielce. Turniej finałowy będzie nagrodą za włożony trud i poświęcony czas na przygotowania, ale również dużą promocją szkoły.
Skład zwycięskiego zespołu: Ewa Cieślik, Aleksandra Sala, Zuzanna Jędrzejewska, Natalia Stąporek, Adam Kosmala, Igor Janiec, Daniel Cieślik.
Opiekun: Artur Góra
Partnerami w realizacji Programu są: PGE Vive Kielce, Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Świętokrzyski Związek Piłki Ręcznej.Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty. Warto nadmienić, iż ambasadorem turnieju jest legendarny bramkarz Sławomir Szmal.

 

Poprawiony: środa, 03 kwietnia 2019 07:29
 

Czy wiesz, że...

pudlingarniaw 1843 roku, w zakładzie metalurgicznym - tzw. pudlingarni oraz walcowni w Brodach pracowało 60 robotników? W ciągu roku przetapiano tu ok. 2 600 ton żelaza handlowego.

elektronik sigara