Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Informacja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
środa, 20 marca 2019 12:42

logowfosigwM
   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że w ostatnim okresie pojawiło się wiele firm, które udzielają wyjaśnień, prowadzą szkolenia czy wypełniają wnioski do Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze".

 

   W związku z tym WFOŚiGW w Kielcach przypomina, że jest jedyną instytucją na terenie województwa swiętokrzyskiego upoważnioną do przeprowadzania szkoleń dotyczących programu "Czyste Powietrze". W siedzibie Funduszu pracownicy udzielają informacji o programie oraz pomagają wypełniać wnioski o dofinansowanie, powyższe działania są bezpłatne i świadczone wszystkim potencjalnym wnioskodawcom.

   Jednocześnie prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wynajmowanie sal na takie cele, gdyż za szkolenia ortaz informacje udzielane przez inne osoby nie będące pracownikami Funduszu, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach nie bierze odpowiedzialności.

 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara