Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Informacja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
środa, 20 marca 2019 12:42

logowfosigwM
   Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, że w ostatnim okresie pojawiło się wiele firm, które udzielają wyjaśnień, prowadzą szkolenia czy wypełniają wnioski do Programu Priorytetowego "Czyste Powietrze".

 

   W związku z tym WFOŚiGW w Kielcach przypomina, że jest jedyną instytucją na terenie województwa swiętokrzyskiego upoważnioną do przeprowadzania szkoleń dotyczących programu "Czyste Powietrze". W siedzibie Funduszu pracownicy udzielają informacji o programie oraz pomagają wypełniać wnioski o dofinansowanie, powyższe działania są bezpłatne i świadczone wszystkim potencjalnym wnioskodawcom.

   Jednocześnie prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wynajmowanie sal na takie cele, gdyż za szkolenia ortaz informacje udzielane przez inne osoby nie będące pracownikami Funduszu, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach nie bierze odpowiedzialności.

 

Czy wiesz, że...

bocian.czchciałbyś na własne oczy zobaczyć bocian czarnego? Ten rzadki gatunek wybrał na miejsce gniazdowania niedostępne partie rezerwatu "Rosochacz". Miłośnik przyrody dostrzeże tam wiele ciekawych gatunków flory i fauny.

elektronik sigara