Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Nowoczesne zajęcia ze środków unijnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 03 września 2018 13:38

tablica-interaktywna-szkola-dziurow-projekt-edukacyjny832minOd września 2018r w Gmina Brody kontynuuje projekt pn. pn. „Zwiększenie aktywności fizycznej uczniów oraz poszerzenie i rozwijanie kompetencji w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w Gminie Brody", współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zajęcia dodatkowych biorą udział wszyscy uczniowie klas V-VIII z trzech szkół z terenu naszej gminy: Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brodach, Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziurowie, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubieni w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Lubieni.

tablica-interaktywna-szkola-brody-projekt-edukacyjny832minZajęcia są prowadzone w formie warsztatowej z wykorzystaniem zakupionych w ramach projektu laptopów (15 w każdej ze szkół) oraz tablic interaktywnych (3 w każdej ze szkół). Projekt zakłada wsparcie w zakresie budowania i rozwijania kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy poprzez realizację dla uczniów dodatkowych zajęć pozalekcyjnych o charakterze warsztatowym. Będą to zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze oraz zajęcia rozwijające uzdolnienia z matematyki, przyrody, informatyki, języka angielskiego, przedsiębiorczości, efektywnego uczenia się a także zajęcia pozaszkolne czyli doradztw edukacyjno – zawodowe oraz indywidualne zajęcia psychologiczno – pedagogiczne.

 

 

 

 

loga-8-3-2-projekt-edukacyjny-szkoly-gmina-brody-700

 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara