Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Bezpłatne szkolenia komputerowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Staryczenkow   
środa, 10 października 2018 08:44

nabor-uczestnikow-era-kompa-minRuszyły nabory na weekendowe zajęcia pn.„ Z komputerem na TY". Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Brody do udziału w projekcie, który ma na celu poprawę umiejętności korzystania z Internetu oraz e-usług.

Szkolenia będą odbywać się w dziesięcioosobowych grupach w Urzędzie Gminy Brody. Uczestnicy szkoleń zobowiązani są do udziału
tylko w jednym z bezpłatnych szkoleń przewidzianych w projekcie. Zajęcia trwać będą po 8 godzin przez dwa dni (sobota, niedziela). Daty poszczególnych szkoleń zostaną ustalone po zakończeniu naboru. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani trenerzy.
Szkolenia obejmą siedem bloków tematycznych:
1. „Moje finanse i transakcje w sieci
2. „Internet dla seniorów";
3. „Rolnik w sieci";
4. „Kultura w sieci";
5. „Tworzę własną stronę internetową (blog);
6. „Rodzic w Internecie";
7. „Mój biznes w sieci".
Dla każdego uczestnika szkoleń przewidziany jest obiad oraz serwis kawowy ze słodkimi przekąskami. Aby wziąć udział w projekcie należy być mieszkańcem Gminy Brody oraz mieć ukończone 25 lat. Dokumenty rekrutacyjne można złożyć osobiście w siedzibie Urzędu Gminy w Brodach – pok. nr 200 lub Biuro Obsługi Mieszkańca a także przesłać drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 41 271 12 31 – p. Anna Wojciechowska.

 

REGULAMIN REKRUTACJI:

Regulamin rekrutacji do projektu

 

WYMAGANE DOKUMENTY:

Formularz zgłoszeniowy udziału w projekcie (PDF)
Oświadczenie o miejscu zamieszkania (PDF)
Orzeczenia o niepełnosprawności (PDF)

 

SCENARIUSZE SZKOLEŃ:
Moje finanse i transakcje w sieci, tworze własną stronę internetową (blog)

Rodzic w internecie, mój biznes w sieci, internet dla seniora (działam w sieciach społecznościowych), rolnik w sieci, kultura w sieci

 

znaki-ue-projekt

Projekt „Z komputerem na TY" realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa, działania 3.1: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych i dotyczy realizacji projektu grantowego pn. „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług".

Poprawiony: poniedziałek, 29 października 2018 14:32
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?

elektronik sigara