Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

XIX Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica PDF Drukuj Email
Wpisany przez Rajmund Gębura   
piątek, 17 sierpnia 2018 09:51

bieg-staszica-plakat-2018-stronaM
   W niedzielę 26 sierpnia odbędzie się XIX Międzynarodowy Bieg Uliczny im. Stanisława Staszica. Organizatorami są Ludowy Klub Biegacza "Rudnik", Gmina Brody, Wojewoda Świętokrzyski, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Powiat Starachowicki, Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS w Kielcach.

   W tym roku impreza wpisuję się w wyjątkowe wydarzenie jakim są obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem biegu jest popularyzacja biegania jako czynnej, ogólnodostępnej formy wypoczynku, wyłonienie najlepszych biegaczy oraz promocja Gminy Brody, Powiatu Starachowickiego i Województwa Świętokrzyskiego. Zapraszamy do udziału i do kibicowania biegaczom.

   W załącznikach poniżej znajdują sie do pobrania regulamin biegu i plakat.

-Kliknij aby pobrać regulamin biegu
-Kliknij aby pobrać plakat


Poprawiony: poniedziałek, 20 sierpnia 2018 10:06
 

Czy wiesz, że...

kapl-dziurkatastrofalna powódż w 1903r. zniszczyła tamę i wszystkie urządzenia fabryczne w Brodach? Jedną z Konsekwencji kataklizmu był rozwój chorób, w tym malarii. Miejscowa legenda głosi, że epidemię powstrzymała interwencja św. Jana Nepomucena, którego figurę umieszczono w kapliczce we wsi Dziurów. Imię świętego nosi jedna z ważniejszych ulic tej miejscowości.

elektronik sigara