Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Przemarsz z kijkami PDF Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Brzoza, Marzena Miliczek, Rajmund Gębura   
środa, 02 maja 2018 14:36

Lubienia-GlowneM-nordic-walking 
   Mieszkańcy sołectwa Lubienia, oraz zaproszeni goście, udali się w sobotę 27.04 na przemarsz z kijkami w stylu „nordic walking" leśną trasą do Szkółki Leśnej w Kuterach.

      Przed wyruszeniem w zaplanowaną drogę wszyscy wzięli udział w rozgrzewce i wysłuchali instruktażu profesjonalnej trenerki pani Magdaleny Tomiło.  Po przejściu szlaku, który wiódł przez malownicze tereny lasów starachowickich i po dotarciu na miejsce nastąpiła dalsza część imprezy. Piechurzy uczestniczyli w grillu i konkursach, w tym -między innymi- w konkursie wypieków oraz mogli bawić się i śpiewać przy akompaniamencie gitary.

    W imprezie uczestniczyła Wójt Gminy Brody Pani Marzena Bernat, która bawiła się wspólnie z zebranymi przy dźwiękach gitary oraz wręczyła nagrody zwycięzcom konkursów.

   Przedsięwzięcie zorganizowała rada sołecka i sołtys sołectwa Lubienia Agnieszka Brzoza ze środków pochodzących z funduszu sołeckiego. Organizatorzy bardzo dziękują opiekunom Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej za zapewnienie oprawy muzycznej i udostępnienie grilla.

Poprawiony: piątek, 04 maja 2018 07:11
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara