Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

"Ja – Młody da Vinci" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Wojciechowska   
czwartek, 26 kwietnia 2018 13:34

konkurs-gminny-mat-fiz-staw-kunowski-minPod takim hasłem, 25 kwietnia w Szkole Podstawowej w Stawie Kunowskim odbył się I Gminny Konkurs Matematyczno - Fizyczny. W międzyszkolnych zmaganiach wzięło udział piętnastu siódmoklasistów z sześciu szkół z terenu gminy Brody.

Uczniowie z Adamowa, Dziurowa, Lipia, Lubieni, Rudnika i Stawu Kunowskiego musieli rozwiązać sześć zadań zamkniętych i trzy otwarte w ciągu 45 minut. Celem konkursu było upamiętnienie osiągnięć naukowca i odkrywcy Leonarda da Vinci, oraz pogłębienie wiedzy i umiejętności uczniów w zakresie nauk ścisłych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Spotkanie uczniów i nauczycieli z terenu gminy było znakomitą okazją do integracji oraz wymiany doświadczeń i poglądów. Organizatorami konkursu były panie Renata Gołemska i Edyta Wesołowska.

 

konkurs-gminny-mat-fiz-staw-kunowski-1-min

Poprawiony: piątek, 27 kwietnia 2018 10:39
 

Czy wiesz, że...

skwrnad brzegiem Zalewu Brodzkiego rozciągają się warte odwiedzenia "Skały w Rudzie". Na jednym z bloków skalnych rośnie brzoza, z korzenia której wyrastają cztery pnie. Według lokalnej tradycji każda panna, która usiądzie na tym drzewie na pewno dobrze wyjdzie za mąż. Zapraszamy do sprawdzenia tej legendy! Więcej informacji: link

elektronik sigara