Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Dobranocki w Stawie Kunowskim PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Wojciechowska   
wtorek, 03 kwietnia 2018 12:24

nocowanie-uczniow-swietlica-sp-krynki-1-minZawody sportowe i szkolne nocowanie – to atrakcje jakie nauczyciele Szkoły Podstawowej w Krynkach i Stawie Kunowskim przygotowali dla uczniów klas młodszych.

W piątek 23 marca odbył się Turniej Minipiłki Ręcznej w szkole w Krynkach. W rozgrywkach udział wzięli chłopcy z podstawówek z gminy Brody. Pierwsze miejsce wywalczyli zawodnicy z klasy trzeciej szkoły w Stawie Kunowskim w składzie: Bartosz Kwiatkowski, Szymon Cieślik, Kacper Łata, Bartłomiej Makowski, Błażej Rzeczkowski, Jakub Słomiński i rezerwowi - Zofia Nowak i Stanisław Dryja.
Wieczorem uczniowie klas drugich i trzecich postanowiły spędzić noc w świetlicy szkolnej. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego posiłku. Dzieci samodzielnie przygotowały tosty i sałatkę owocową. Po kolacji tworzyły różnokolorowe „żelowe" zabawki oraz słuchały bajek na dobranoc. Rano uczestnicy szkolnego biwaku rozeszli się do domów.

 

Laureaci pierwszego miejsca Turnieju Minipiłki Ręcznej wraz z trenerka panią Izabelą Komar.

turniej-minipilki-recznej-staw-kunowski-min

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nocny biwak w Szkole Podstawowej w Stawie Kunowskim.

Poprawiony: wtorek, 03 kwietnia 2018 14:02
 

Czy wiesz, że...

skwkrgłazy z rezerwatu "Skały w Krynkach" powstały z osadów dolnotriasowej rzeki, a zaledwie 2 km od  od rezerwatu, znajduje się odsłonięcie skał powstałych w podobnym okresie, lecz w środowisku morskim. Zobacz

elektronik sigara