Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Kochamy pomagać PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szkoła Podstawowa w Stawie Kunowskim, Rajmund Gębura   
wtorek, 03 kwietnia 2018 11:46

  Staw-Kunowski-kiermaszGlowneM 
  Pod takim hasłem odbyły się w Stawie Kunowskim konkursy na najładniejsze jajo wielkanocne dla uczniów oraz na najpiękniejszy stroik świąteczny dla rodziców. Zadaniem dzieci było ozdobienie styropianowego jajka przy użyciu dowolnej techniki plastycznej.


   Ku ogólnemu zadowoleniu wszystkie klasy otrzymały wyróżnienia i słodkie nagrody. Rozstrzygnięty został również konkurs dla rodziców. Zwycięzca zostanie jednak oficjalnie ogłoszony dopiero podczas rodzinnego festynu. Najważniejsze jest jednak to, że wszystkie prace wystawione zostały na kiermaszu wielkanocnym, z którego dochód w całości został przekazany na cel charytatywny.
  W imieniu zainteresowanych składamy serdeczne podziękowania dla naszych cudownych uczniów i ich rodziców za wspaniały dar serca w myśl zasady, że ,,Dobroć dawana innym, zawsze do nas powraca".

 

Poprawiony: wtorek, 03 kwietnia 2018 12:22
 

Czy wiesz, że...

dyslokacjajednym z ciekawych zjawisk geologicznych w północnej części województwa świętokrzyskiego jest tzw. dyslokacja Wąchocko - Rudzka? Rzeka Kamienna niejako odgradza różne formy geologiczne. Prawy (południowy) brzeg rzeki stanowią utwory dolnego i środkowego triasu, natomiast wzdłuż lewego brzegu zalegają skały dolnej jury.

elektronik sigara