Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Kochamy pomagać PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szkoła Podstawowa w Stawie Kunowskim, Rajmund Gębura   
wtorek, 03 kwietnia 2018 11:46

  Staw-Kunowski-kiermaszGlowneM 
  Pod takim hasłem odbyły się w Stawie Kunowskim konkursy na najładniejsze jajo wielkanocne dla uczniów oraz na najpiękniejszy stroik świąteczny dla rodziców. Zadaniem dzieci było ozdobienie styropianowego jajka przy użyciu dowolnej techniki plastycznej.


   Ku ogólnemu zadowoleniu wszystkie klasy otrzymały wyróżnienia i słodkie nagrody. Rozstrzygnięty został również konkurs dla rodziców. Zwycięzca zostanie jednak oficjalnie ogłoszony dopiero podczas rodzinnego festynu. Najważniejsze jest jednak to, że wszystkie prace wystawione zostały na kiermaszu wielkanocnym, z którego dochód w całości został przekazany na cel charytatywny.
  W imieniu zainteresowanych składamy serdeczne podziękowania dla naszych cudownych uczniów i ich rodziców za wspaniały dar serca w myśl zasady, że ,,Dobroć dawana innym, zawsze do nas powraca".

 

Poprawiony: wtorek, 03 kwietnia 2018 12:22
 

Czy wiesz, że...

grod2w Lubieni, na jednym ze wzgórz prawdopodobnie istniało kiedyś grodzisko. W 1363 r. wydano prawo lokacji wsi na prawie niemieckim. Zapewne osada rozwijała się bujnie skoro w 1440r. biskup Zbigniew Oleśnicki wystawił przywilej lokacji, na prawie magdeburskim - miasta Lubienia. Z nieznanych przyczyn lokacji nie zrealizowano.

elektronik sigara