Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Szkolenie dla rolników PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Zawłocki   
poniedziałek, 26 marca 2018 09:30

arimr-doplaty-dla-rolnikow-ewniosek-gmina-brody-erlich-smurzynska-marzena-bernat-DSC03457minW dniu 23 marca br. w Urzędzie Gminy Brodach odbyło się spotkanie poświęcone dopłatom rolniczym. Przybyła m. in. Małgorzata Erlich-Smurzyńska – Dyrektor Świętokrzyskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Pracownicy ARiMR wyjaśniali sprawy takie jak: zmiany w sposobie składania wniosków o płatności bezpośrednie, nabór do działań „Młody Rolnik", „Restrukturyzacja Małych Gospodarstw", zasady rejestracji zwierząt oraz wsparcie rolników w modernizacji gospodarstw. W spotkaniu uczestniczyła Marzena Bernat – Wójt Gminy Brody, rolnicy oraz pracownicy urzędu. Głos zabierał m. in.: Michał Cichocki - zastępca Wydziału Regionalnego ARiMR, Szymon Szczodrak szef Biura Działań Społecznych i Środowiskowych w Kielcach oraz Sylwester Kasprzyk z powiatowego biura agencji. Tematyka była ważna dla mieszkańców. Wielu z nich zadawało pytania, na które odpowiadali eksperci. Po prezentacjach, pracownice ARiMR pomagały rolnikom w wypełnianiu elektronicznego wniosku o płatności bezpośrednie. Marzena Bernat podziękowała obecnym za przybycie a prelegentom za wyjaśnienie wszelkich niejasności.

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 26 marca 2018 11:56
 

Czy wiesz, że...

oltarz-ofiarjeden z olbrzymich głazów w rezerwacie "Skały w Krynkach", według miejscowej legendy służył za ołtarz ofiarny?

Podobno niejaki Gutan składał tam krwawe ofiary bogowi Krynosowi.

elektronik sigara