Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Każdy z nas jest wyjątkowy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Szkoła Podstawowa w Stawie Kunowskim, Rajmund Gębura   
środa, 21 marca 2018 14:57

Mam-talent-Staw-GlowneM 
     Pod takim hasłem -z inicjatywy Szkolnego Samorządu Uczniowskiego- odbyła się w Szkole Podstawowej w Stawie Kunowskim pierwsza edycja szkolnej imprezy „Mam talent".

   Cała społeczność szkolna - przedszkolaki, dzieci z „zerówki" oraz uczniowie klas I - VII starali pokazać się z jak najlepszej strony. Mieliśmy okazję podziwiać talenty wokalne, muzyczne, grę na instrumentach, uzdolnienia teatralne, taneczne, gimnastyczne, sportowe, plastyczne i kulinarne.

   Z całą odpowiedzialnością należy stwierdzić, że Szkoła Podstawowa w Stawie Kunowskim jest kuźnią talentów i uczy się w niej wiele uzdolnionych dzieci. Oby nigdy nie straciły zapału do rozwijania swoich pasji. Wszystkim uczestnikom ogólnoszkolnej zabawy serdecznie gratulujemy.

 

Poprawiony: środa, 21 marca 2018 15:12
 

Czy wiesz, że...

powst-styczna przestrzeni wieków mieszkańców dzisiejszych Krynek charakteryzowali się postawą patriotyczną? Brali oni czynny udział zarówno w Powstaniu Listopadowym jak i Styczniowym. Wieś była częstym miejscem postojów oddziałów. Serdeczność i pomoc ludności zostały podkreślone w pamiętnikach powstańczych.

elektronik sigara