Strona Główna

URZĄD GMINY BRODY

herb-gb
Adres:
ul. Stanisława Staszica 3
27-230 Brody
woj. świętokrzyskie.
Telefon:
(41) 271-12-31
 fax: (41) 271-19-78
więcej
E-mail:
gmina(at)brody.info.pl
Godziny otwarcia:
Pon: 8:00 -16:00
Wt-Pt: 7:15 - 15:15
du
mp

logo-rii-jst-kolor

sip

Niezwykły Gość PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Hejmo-Tichomirow, Rajmund Gębura   
wtorek, 20 marca 2018 08:09

Biskup-glowneM-Staw-Kunowski  
   W ciepłej, rodzinnej atmosferze przebiegło spotkanie uczniów i grona pedagogicznego Szkoły Podstawowej w Stawie Kunowskim z wyjątkowym gościem – księdzem biskupem Edwardem Frankowskim.


   Towarzyszyli mu ksiądz sekretarz Krzysztof Kryk i proboszcz Parafii Nietulisko ksiądz Wiesław Słowiński. Dostojny gość przyjechał, aby przekazać wszystkim swój welki optymizm i wzbogacić dobrym słowem. Pani Dyrektor uroczyście powitała księdza biskupa, następnie dzieci recytując wzruszające wiersze i śpiewając pełne nadziei pieśni wyraziły wdzięczność za jego obecność.

   Ksiądz biskup w swym przemówieniu podziękował wszystkim za ogromny wkład w wychowanie młodego pokolenia, dzieciom zaś życzył sukcesów w nauce i wypełnianiu swojego powołania. Na zakończenie pobłogosławił każdego i rozdał pamiątkowe obrazki.
   Wspólnie spędzony czas, choć krótki stał się wspaniałą lekcją  jak przez przyjacielskie gesty i serdeczne słowa przybliżać innym Boga i wiarę w drugiego człowieka.

 

Poprawiony: wtorek, 20 marca 2018 11:31
 

Czy wiesz, że...

fascynacja-mprzy Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w Brodach dzaiałają cztery zespoły śpiewacze, dwie grupy taneczne oraz Gminna Orkiestra Dęta?

elektronik sigara